SKU: CP120120SP PAMESA

Cromat Perla Semi-polished 10mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika të prodhuesit Spanjoll Pamesa. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Cromat përbëhet nga:

5 ngjyra (Gris / Marengo / Marfil / Perla / Noce)

4 dimensione (90×180 / 120×120 / 60×120 / 60×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

57.50 zbritje -20% 46.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

FORMATI

XL

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

CROMAT

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping