SKU: CN6060SP PAMESA

Cromat Noce Semi-polished 10mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika të prodhuesit Spanjoll Pamesa. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Cromat përbëhet nga:

5 ngjyra (Gris / Marengo / Marfil / Perla / Noce)

4 dimensione (90×180 / 120×120 / 60×120 / 60×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -20% 25.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

CROMAT

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping