My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Crayons Milk Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30478

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757856/CM Uncategorized

Crayons Milk Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

44.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

25.92 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping