SKU: 45933/518 GESSI

Cono Wall hung WC, with integrated siphon 518 White Europe Ceramic

Guacë me montim në mur dhe me sifon të integruar, Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjet opsionale 37584.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

879.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35.2 × 56.8 × 40.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White Europe Ceramic

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CONO

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping