SKU: 45935/532 GESSI

Cono Wall hung Bidet, with hole for taps and fittings 532 Black

Bide me montim në mur dhe me vrima për rubinetë, Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjet opsionale 37584.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

945.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35.3 × 55.7 × 28 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CONO

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping