SKU: 37584/726 GESSI

Cono Soft-closing hardware and lateral holes plugs 726 Warm Bronze Brushed PVD

Pajisje plotësuese për ulëse të guacës dhe të vrimave për varje në mur. Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

171.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Warm Bronze Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

CONO

SANITARI

Aksesoret

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping