My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Cono Fixing kit for under counter installation item 45901-031 Chrome. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Cono Fixing kit for under counter installation item 45901-031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: R4267/031 GESSI

Cono Fixing kit for under counter installation item 45901-031 Chrome

0 vlerësime

Komplet fiksimi për lavamanin 45901/516, Made in Italy.

 

Koleksioni Cono përbëhet nga:

13 ngjyra (Chrome / Cristalplant / White Europe Ceramic / White CN / Black XL / Black Metal Brushed / Gold / Brushed Gold / Copper Brushed / Antique Brass / Warm Bronze Brushed / White / Black)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

188.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

CONO

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping