My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Colonial Brown Glossy 44.7 x 44.7 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Colonial Brown Glossy 44.7 x 44.7

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 142522 BALDOCER

Colonial Brown Glossy 44.7 x 44.7

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -30% 9.10

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

319 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 44.7 × 44.7 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,40

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping