My Cart

Your cart is empty.

3 Produkte

Një koleksion që ofron një zgjidhje të plotë, duke ofruar kombinime të ndryshme

Koleksioni Rombini përmban module të ndryshme me fuqi të lartë kromatike që mund të kombinohen për t’i dhënë interierit një estetikë arkitekturore.Triangle është një element tredimensional i zhvilluar posaçërisht për muret.

Përdorimi i teknikave tradicionale të prodhimit me djegie të dyfishtë ka mundësuar përmirësimin e vlerës së sipërfaqeve të veshura me butësi transparente të lëmuar dhe me shkëlqim.

Rombini Catalogue
Download

Rombini Technical Data

Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj ROMBINI Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mutina OfficineMimesi 4 min e1650616132516

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

0.10 €
500.00 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

0.10 €
500.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping