My Cart

Your cart is empty.

28 Produkte

Regolo karakterizohet me ngjyra të ndryshme dhe tekstura të veçanta, të cilat mund të sistemohen dhe riorganizohen në një grup të pafund kompozimesh

Koleksioni eksploron sipërfaqe të sheshta dhe gjeometri të strukturuara që lejojnë interpretime befasuese, krijuese.
Koleksioni eksploron sipërfaqe të sheshta dhe gjeometri të strukturuara që lejojnë interpretime befasuese, krijuese.

Finishi Ultramatte nxjerr në pah strukturën e sipërfaqeve të sheshta, duke theksuar vlerën e thelbit dhe elegancës, si një ftesë për meditim dhe liri krijuese.

9 ngjyrat – Panno, Lunaria, Ardesia, Ossido, Ceruleo, Cipria, Mattone, Tanè, Tabacco – dhe versioni i ri Iridescent, shtojnë një prekje të butë dhe lojë delikate të dritës.

Me një trashësi prej 7.2 mm dhe një madhësi prej 7,5 x 30 cm, Regolo garanton modularitet të përsosur me dimensionet egzistuese te koleksioneve nga Appiani (1.2 x 1.2/2.5 x 2.5/5 x 10).

Versioni Flat përfaqëson sfondin natyror të çdo koleksioni Appiani, ndërsa versionet Textured garantojnë kombinime unike të llojit të tyre.

Regolo Catalogue
Download

Technical Data

Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Appiani LEED
Download
Appiani EPD
Download
Appiani Greenguard Gold
Download
Appiani Attestation of conformity
Download
Appiani Attestation of conformity - Skid Resistance
Download
5.0 nga 5 yje

5 yje
2
4 yje
0
3 yje
0
2 yje
0
1 yll
0

Ju lutemi ndani përvojen tuaj REGOLO Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
regolo

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Krem
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter
 • Ngjyra-ngjyra

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

60.00 €
390.00 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Krem
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter
 • Ngjyra-ngjyra

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

60.00 €
390.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping