My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Clown Rojo Matte 10mm 30.6 x 30.6 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Clown Rojo Matte 10mm 30.6 x 30.6

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 753 Uncategorized

Clown Rojo Matte 10mm 30.6 x 30.6

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.00 zbritje -60% 12.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

31.93 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30.6 × 30.6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,03

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping