Sale!
SKU: 15901 BENADRESA

Cascais Glossy 30 x 90

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -25% 18.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

346 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping