My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Canaima 6 x 5 Nogal Matte 25 x 40 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Canaima 6 x 5 Nogal Matte 25 x 40

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 764 Uncategorized

Canaima 6 x 5 Nogal Matte 25 x 40

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

17.00 zbritje -50% 8.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

214 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 25 × 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping