...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cairo Antracita Matte 25 x 40 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cairo Antracita Matte 25 x 40

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 17283 Uncategorized

Cairo Antracita Matte 25 x 40

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

15.50 zbritje -40% 9.30

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

169 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 25 × 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,50

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping