SKU: CADF60120M PAMESA

Cadmiae Ferro Matte 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika të prodhuesit Spanjoll Pamesa. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, kuzhinë, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Cadmiae përbëhet nga:

6 ngjyra (Ambar / Argent / Bronce / Copper / Coal / Ferro)

4 dimensione (60×120 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

38.50 zbritje -20% 30.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Metal

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

CADMIAE

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping