My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj BW Marble Pebble Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
12522

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765540 FLOORGRES

BW Marble Pebble Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Koleksioni BW Marble përbëhet nga:

8 ngjyra (Breach / Wave / Pebble / Fall / Flow / Fragment / Black / White)

9 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

74.00 zbritje -15% 62.90

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

BW MARBLE

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping