My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj BW Marble Fragment Glossy 10mm 30 x 60. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
BW Marble Fragment Glossy 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766592 FLOORGRES

BW Marble Fragment Glossy 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Koleksioni BW Marble përbëhet nga:

8 ngjyra (Breach / Wave / Pebble / Fall / Flow / Fragment / Black / White)

9 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.50 zbritje -15% 33.58

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

BW MARBLE

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping