My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 765525 FLOORGRES

B&W Marble Glossy Black 6mm 120 x 280

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni B&W Marble përbëhet nga:

8 ngjyra (White / Breach / Wave / Pebble / Fall / Black / Flow / Fragment)

10 dimensione (160×320120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

88.50 zbritje -15% 75.23

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

B&W MARBLE

SASIA

3,36

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping