My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Buildtech 2.0 CE White Slate-hammered 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30970

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765300/WS Uncategorized

Buildtech 2.0 CE White Slate-hammered 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.08 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 20 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

0,72