Sale!
SKU: 766105 FLOORGRES

Buildtech 2.0 CE White Matte 6mm 120 x 240

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -10% 43.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

408 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BUILDTECH2.0

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping