My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Buildtech 2.0 CE Mud Slate-hammered 20mm 60 x 120. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Buildtech 2.0 CE Mud Slate-hammered 20mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 769886 Uncategorized

Buildtech 2.0 CE Mud Slate-hammered 20mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Buildtech 2.0 përbëhet nga:

4 ngjyra bazike (White / Bone / Mud / Coal)

secila në variantat TU / GG / CE

10 ngjyra të forta (Teal / Bottle / Mustard / Cream / Midnight / Sky / Scarlet / Crimson / Burgundy / Fuchsia)

9 dimensione (160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

4 struktura (mat / soft / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.50 zbritje -10% 35.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

183 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

0,72

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping