...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Brunswich Ceniza Matte 10mm 80 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Brunswich Ceniza Matte 10mm 80 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BC80160 BALDOCER

Brunswich Ceniza Matte 10mm 80 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Brunswich përbëhet nga:

3 ngjyra (Acero / Ceniza / Cromo)

6 dimensione (80×160 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.00 zbritje -15% 28.90

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BRUNSWICH

SASIA

1,28

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping