My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Brunswich Acero Matte 10mm 80 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Brunswich Acero Matte 10mm 80 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BA80160 BALDOCER

Brunswich Acero Matte 10mm 80 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Brunswich përbëhet nga:

3 ngjyra (Acero / Ceniza / Cromo)

6 dimensione (80×160 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -15% 26.77

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

167 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BRUNSWICH

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping