SKU: J85532 RONDINE

Bristol Rust Grip R11 8.5mm 34 x 34

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Bristol përbëhet nga:

5 ngjyra (Dark / Umber / Red / Cream / Rust)

3 dimensione (6×25 / 17×34 / 34×34)

1 trashësi (8.5mm / 9.5mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

28.50 zbritje -20% 22.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 34 × 34 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

1,27

KOLEKSIONI

BRISTOL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping