My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Boston Blanco Glossy 33 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
1247

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 5525-2 Uncategorized

Boston Blanco Glossy 33 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -30% 15.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 33 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,18

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping