My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Bonola Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Black. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Bonola Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Black

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BNCW03/BLACK FLAMINIA

Bonola Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Black

0 vlerësime

Ulëse për guacë me mbyllje të butë, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

6 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Argilla / Lava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

255.00 zbritje -10% 229.50

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 37.5 × 47.5 × 5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

BONOLA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping