Sale!
SKU: F6BN/GRAPHITE FLAMINIA

Bonola Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Bonola 46 basin Graphite

Banak i përshtatshëm për lavamanin Bonola 46cm dhe 60cm, Made in Italy. Çmimi i këtij produkti është për dimensionin 80 x 46 x h 6 cm, ndërsa për dimensionet me porosi, çdo cm i shtuar në gjatësi çmimi është 5,00€. Gjatësia maksimale për dimensionet me porosi është 250 cm.

 

Për çdo paqartësi rreth këtij produkti, gjithsesi na kontaktoni.

 

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

4 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite )

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

731.00 zbritje -10% 657.90

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Graphite

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

BONOLA

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping