Sale!
SKU: SLBN FLAMINIA

Bonola Shelf from 80 to 200 x 46 x h 6 cm suitable for Bonola Brown

Banak i përshtatshëm për lavamanin Bonola 46cm dhe 60cm, Made in Italy. Çmimi i këtij produkti është për dimensionin 80 x 46 x h 6 cm, ndërsa për dimensionet me porosi, çdo cm i shtuar në gjatësi çmimi është 4,00€. Gjatësia maksimale për dimensionet me porosi është 200 cm.

 

Për çdo paqartësi rreth këtij produkti, gjithsesi na kontaktoni.

 

Koleksioni Bonola përbëhet nga:

1 ngjyrë (Brown)

2 struktura (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

496.00 zbritje -10% 446.40

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Brown

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

BONOLA

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping