My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Blanco Pulido Glossy 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Blanco Pulido Glossy 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 203528 BALDOCER

Blanco Pulido Glossy 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

78.50 zbritje -25% 58.88

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

5.76 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping