...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bisello IN Rosa Matte 7mm 10 x 20 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29954

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 0041128 VOGUE

Bisello IN Rosa Matte 7mm 10 x 20

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, rezidenciale dhe kënde intime.

Koleksioni Bisello përbëhet nga:

10 ngjyra (Ghiaccio / Seta / Tortora / Argento / Grigio / Nero / Rosa / Granata / Turchese / Malachite)

2 dimensione (10×10 / 10×20)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (shkëlqim / mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

78.90 zbritje -15% 67.07

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 16.892361 kg
Dimensions 70 × 10 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,80

KOLEKSIONI

BISELLO

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping