My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Biabernini I Marmi ret. 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Biabernini I Marmi ret. 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757856/D50 Uncategorized

Biabernini I Marmi ret. 120 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

622.08 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping