My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bernini Levigata Opaca 6mm 80 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bernini Levigata Opaca 6mm 80 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752369 Uncategorized

Bernini Levigata Opaca 6mm 80 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -20% 38.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

1505.28 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,92

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping