My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Belize Sand Glossy 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Belize Sand Glossy 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 660/3 Uncategorized

Belize Sand Glossy 80 x 80

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -35% 15.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

160.65 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping