My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bayona Ivory Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bayona Ivory Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BI60120 Uncategorized

Bayona Ivory Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -15% 26.78

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

389.53 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping