My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Balmoral Sand Glossy 10mm 30 x 90 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Balmoral Sand Glossy 10mm 30 x 90

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 20584 Uncategorized

Balmoral Sand Glossy 10mm 30 x 90

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -30% 16.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

5.4 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 10 × 30 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping