My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Balmoral Brown Glossy 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Balmoral Brown Glossy 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 20583 Uncategorized

Balmoral Brown Glossy 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

23.00 zbritje -25% 17.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

50.34 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 10 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera