SKU: 430 BALDOCER

Baldocer Acent Noce Matte 30 x 41.6

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

11.00 zbritje -30% 7.70

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 41.6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,50

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping