My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ava Skyline Ghiaccio Matte 6mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ava Skyline Ghiaccio Matte 6mm 160 x 320

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757904 Uncategorized

Ava Skyline Ghiaccio Matte 6mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

343.04 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 6 × 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

5,12

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping