My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Aurelia Bruno Arco Bianco R11 10mm 60.5 x 60.5 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27743

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J88239 RONDINE

Aurelia Bruno Arco Bianco R11 10mm 60.5 x 60.5

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, shtrim, eksterier, terasë, oborr dhe kënde intime.

Koleksioni Aurelia përbëhet nga:

2 ngjyra (Bruno / Grigio) secila në variantat Arco / Arco bianco / Lineare

2 dimensione (60×60 / 60.5×60.5)

2 trashësi (10mm / 20mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.00 zbritje -15% 25.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60.5 × 60.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

1,10

KOLEKSIONI

AURELIA

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping