Sale!
SKU: 768/2 Uncategorized

Atlas Beige Matte 47.2 x 70.8

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -30% 17.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

60 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 47.2 × 70.8 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping