My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj At.Sigma Marfil Glossy 25 x 70 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
At.Sigma Marfil Glossy 25 x 70

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 029823 PAMESA

At.Sigma Marfil Glossy 25 x 70

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -24% 9.90

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 25 × 70 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,58

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping