SKU: 017PRI/J23 PAMESA

At.Lubeck Taupe Matte 10mm 75 x 75

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.50 zbritje -20% 19.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

7 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 75 × 75 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,69

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping