My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj At.Badem Perla Glossy 33.3 x 55 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
At.Badem Perla Glossy 33.3 x 55

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 031265 PAMESA

At.Badem Perla Glossy 33.3 x 55

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

12.00 zbritje -17% 9.96

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

225 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 33.3 × 55 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,84

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping