My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 010531 PAMESA

At.Ashia Duna Marfil Glossy 25 x 70

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

14.00 zbritje -29% 9.90

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

656 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 25 × 70 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,58

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping