My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 223244/1A2G PAMESA

At.Alpha Marfil Matte 45 x 45

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, dysheme, shtrim, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -24% 9.90

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

5 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 45 × 45 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,42

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping