My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Artwork Neutral_00 RPTV 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Artwork Neutral_00 RPTV 6mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758065 Uncategorized

Artwork Neutral_00 RPTV 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

44.50 zbritje -10% 40.05

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

396 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Tarracë R11

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

FORMATI

XL

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping