My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Artwork Macro_02 Matte 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Artwork Macro_02 Matte 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757538 Uncategorized

Artwork Macro_02 Matte 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

64.00 zbritje -60% 25.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

33.92 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 1 × 8 × 8 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Teraco

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,28

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping