My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Artwork Basic_01 RPTV 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Artwork Basic_01 RPTV 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758939 CASADOLCECASA

Artwork Basic_01 RPTV 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika, Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, ballkon, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Artwork përbëhet nga:

7 ngjyra (Micro_01 / Micro_02 / Macro_01 / Macro_02 / Basic_01 / Basic_02 / Neutral_00)

12 dekore (Deco_01 / Deco_02 / Deco_03 / Deco_04 / Deco_05 / Deco_06 / Deco_07 / Deco_08 / Deco_09 / Deco_10 / Deco_11 / Deco_12)

5 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / r+ptv)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

64.00 zbritje -15% 54.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Tarracë R11

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARTWORK

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping