My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Arp Mix Glossy 25 x 75 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Arp Mix Glossy 25 x 75

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 010536 PAMESA

Arp Mix Glossy 25 x 75

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, mure, veshje, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

18.00 zbritje -25% 13.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

153 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 25 × 75 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,13

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping