My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Argille 2.0 Terra Bianca Slate-hammered 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Argille 2.0 Terra Bianca Slate-hammered 20mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752260 Uncategorized

Argille 2.0 Terra Bianca Slate-hammered 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, fasadë, ballkon, eksterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50 zbritje -10% 29.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

14.4 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 20 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping